Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předstartovní informace k 7. Pochodu Finanční stráže.

5. 6. 2023

Předstartovní informace k 7. Pochodu Finanční stráže.

Pro zájemce stále platí nabídka ubytování v samostatném přístavku k internátu Středního odborného učiliště v Dolní Lipce cca 7 km od místa startu. K dispozici aktuálně zůstávají, 1 x třílůžkový pokoj a 1 x čtyřlůžkový pokoj. Cena za nocleh 400,- Kč, je možné ubytování i na 1 noc, žádosti je možné zasílat do 15. 6. 2023. Východočeský klub celních veteránů je připraven zajistit za symbolický poplatek ve výši 20,- dopravu ze SOU do místa startu a zpět.
Další možností je ubytování v 5 ti lůžkovém apartmánu v Prostřední Lipce, vzdáleném 3,5 km od místa startu. Cena za apartmán je 2.000,- za 1 noc.
Žádáme všechny účastníky, ubytované mimo místo startu pochodu, aby se v den příjezdu nejprve dostavili do areálu bývalého Oddělení Finanční stráže Prostřední Lipka č.p. 16, kde jim budou, po zaplacení poplatků,vydány klíče od ubytovacích prostor, případně je doprovodíme do místa ubytování. Finanční vypořádání s ubytovateli provede Východočeský klub celních veteránů, který složil zálohy a kauce, případně uhradil v předstihu požadované platby za ubytování.
 
Možnosti ubytování ve vlastním stanu v prostorách uvnitř areálu startu pochodu, využilo zatím 17 zájemců, zůstává volná plocha pro dalších cca 15 stanů. Po celou dobu budou k dispozici sociální zařízení v přístavku hospodářské budovy, po dohodě s organizátory budou moci využít sprchy v suterénu hlavní budovy.
Žádáme účastníky, kteří dosud neuhradili registrační poplatek, aby zaslali příslušnou částku co nejdříve na příslušný účet.
Všichni účastníci pochodu mohou využít nabídky na občerstvení a stravování v místě startu pochodu a to od čtvrtka 15.6. od 15.00 hodin do neděle 18.6. do 10.00 hodin. Účastníci, ubytovaní přímo v místě startu pochodu mohou, po předchozí dohodě přijet ve čtvrtek 15.6.
V sobotu 17.6. od 17.30 do 21.00 hodin, zahraje účastníkům pochodu dechová kapela.
Na kontrolních bodech Horní Morava Jodlów a Sedlo Puchacza bude zajištěno při denní i noční trase drobné občerstvení(např.káva,čaj,lahvové pivo, minerálky, párky).
Zájemci o rezervaci upomínkového džbánku s logem pochodu, zatím uplatnili požadavky na 35 kusů z celkového množství 80 kusů, určených k prodeji.
Požadavky a dotazy na ubytování, stanování, upomínkové džbánky, občerstvení a stravování, zasílejte na nebo volejte na 603598891.
 
Účastníky pochodu, kteří přijedou OA, upozorňujeme na zákaz vjezdu do areálu startu pochodu, před kterým jsou k dispozici dostatečné parkovací plochy. Děkujeme za pochopení.